• Zdjecia z wesela - pamiatka na cale zycie

  plandeki.eu

  Wszyscy wiemy, że fotografia nocy jest duża część stock marketingu. Co może nie wiedzieć, jak zrobić zdjęcie nocne, które pozwoli Ci pieniądze bez użycia światła. Brak światła, które jest, z wyjątkiem świetle ognia. Mimo to fotografia z pewnego rodzaju ognia jest część fotografii, która może dać Ci zupełnie nowy sposób patrzenia na tle nocnego.

  Może to być pojedynczy płomień świecy czy może ogniska. To może być nawet płomień szalejący pożar lasu. Każdy z nich ma być fotografowane w sposób, który wydobywa się z pełnego potencjału światła, które masz.

  Załóżmy, że chcesz rozpocząć się za pomocą jednego płomienia, jak świeca. To może wydawać się łatwa rzecz do fotografii, ale po uruchomieniu może okazać się inna. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, gdy próbujesz zrobić zdjęcie świecy jest, aby upewnić się, że pomieszczenie jest szczelne. Nieznaczne wiatr może zrobić rzeczy o wiele trudniejsze niż muszą być.

  Inną rzeczą, którą można zrobić, aby pomóc wzmocnić fotografię świecy i samego światła jest upewnienie się, aby skorzystać z ciemnego tła. Z powierzchni jest ciemno, to umieścić wszystkie uwagi na płomień. Teraz, gdy są wyposażone w szczelne i mieć swój set-up będzie chciał użyć ręcznego ustawiania ostrości w aparacie. Po wykonaniu tej czynności będzie chciał skupić się na czubku płomienia.

  info Puck

  Nacisk na sam płomień nie będzie wyraźnym naciskiem podczas jego wytwarzania światła. Intensywność i punkty na nim będzie się zmieniać. W związku z tym trzeba będzie eksperymentować z ponad ekspozycji. Można to zrobić poprzez spowolnienie migawki. Gdy masz podstawową technikę i szybkość migawki w dół można poeksperymentować trochę poprzez dmuchanie delikatny powiew na świecy.

  Może to zająć trochę, aby poznać, co robisz, ale będzie warto, gdy uchwycić idealny obraz, który pracował tak ciężko się. Nie zapominajmy, że ten rodzaj fotografii robi bardzo dobrze w tle marketingu i może wyjdzie z więcej niż jedno zdjęcie, które można zarabiać pieniądze z.

  http://gramet.krakow.pl/