• Termin sesji slubnej - w dzien slubu, czy innego dnia

  medicaline
  Rachunki żona czyszczenie niektóre okna i biegł 2.000 fotografiach - w zamkniętych pudełkach - które zostały wysłane do niego, gdy magazyn Życie złożone w roku 1972. Wśród nich było 500 zdjęć z jego przypisania Kennedy.

  Wiele zdjęć obejmować jedno i trzeciej strony i Bill był w stanie uchwycić tak wiele wspaniałych chwil Kennedy interakcji z ludźmi z jego kabrioletów, że nalegał na użyciu. Wraz z pojedynczych zdjęć twarzy w tłumie podczas swoich przemówień.

  rejestracja avon

  Szczególnie interesujący jest stykówka odnotowanego sceny w sali balowej, tuż przed i tuż po strzelaninie z niesławnym zdjęcie busboy Juan Romero trzyma głowę Kennedy'ego. Bill podziela te ostatnie chwile, kiedy wyjaśnia klatka po klatce, co widział i uchwycony na filmie.

  Ci z nas, którzy nie byli na tyle stary, aby zrozumieć politykę latach sześćdziesiątych dostanie dobrą lekcję wizualnej historii. Ja też wyszedłem z poczuciem tego, co musi być jak być fotoreporterem z dostępem podczas prostsze czasu. Gdzie wszystko nie jest tak dopracowany i udoskonalony w dół do każdego najdrobniejszych szczegółach. W przypadku, gdy świat był w szalonym czasie jak dzisiaj, ale nadzieja była tylko wybory dalej.

  parapety zewnętrzne na wymiar