• Targi slubne - miejsce na wybor fotografa

  parapety granitowe

  Jedno jest pewne, o przyszłość amerykańskiej imigracji: proces ciągle się zmienia. Ten artykuł wygląda na krótko w ubiegłym roku i kwestie, które pojawiły się w dziedzinie amerykańskiej imigracji.

  Amerykańskie przepisy imigracyjne podlegają ciągłym zmianom. Jednak w ostatnich latach tempo zmian znacznie przyspieszył. Niektórzy przypisują to do zmian organizacyjnych wprowadzonych do samego systemu imigracyjnego. W pewnym czasie, Imigracyjny (INS) znajdował się pod jurysdykcją Prokurator Generalny Stanów Zjednoczonych. Teraz Stany Zjednoczone sprawy imigracyjne są rozpatrywane pod nadzorem Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

  Dalsze mieszanie zmiany do systemu imigracyjnego są proponowane zmiany mają być wprowadzone do ustawy imigracyjnej powinna ostatnio zaproponowanych zmian do ustawy o imigracji i obywatelstwie (INA). Zgodnie z obowiązującymi przepisami INA par tej samej płci nie są dopuszczone do występowania z wnioskiem o przyznanie świadczeń imigracji opartej na małżeństwie do tego samego partnera seksualnego. Miały miejsce liczne niedawne próby uchylenia tego ograniczenia. W chwili pisania tego tekstu, żaden z proponowanych przepisów w tej sprawie została podjęta przez którąkolwiek Domu władzy ustawodawczej rządu federalnego Stanów Zjednoczonych.

  porady prawne Wrocław

  Ostatnio zaproponowano projekt ustawy w Kongresie USA, która stałaby rozległe zmiany amerykańskiego systemu imigracyjnego. Powszechnie określa się jako "Comprehensive Immigration Reform" lub "CIR" w skrócie, inicjatywa ta ma na celu poprawienie postrzegane niesprawiedliwości w bieżącym procesie wizowej Stanów Zjednoczonych. Ostateczny wpływ ruchu CIR się okaże.

  Interesującym aspektem obecnej sytuacji imigracyjnej w ubiegłym roku jest coraz więcej uwagi, że oszustwa imigracji jest dotarcie z gabinetu nowojorskiego prokuratora generalnego.
  administrowanie nieruchomościami Poznań