• Sesja zdjeciowa z przygotowan do slubu


  Włożyła całą swoją pracę w książce, objętość, która będzie trzymać cię do niewoli.

  Jej 96-stronicowy tekst zatytułowany "333 świętych życiu stypendium w Timbuktu" i opowiada o miasto w stanie oblężenia - nie ma mniej dosadny sposób, aby go umieścić - przez islamskich fanatyków, którzy myślą już o zabijaniu ludzi i mniej tekstów zabijania. Wspierany częściowo przez jej Fulbrighta, Alexandra Huddleston mówi na zdjęciach i słów historia długiego rodowodu Timbuktu w Islamskiej stypendium, i jak to stypendium jest teraz zagrożony jak nigdy przedtem.

  W krótkim kawałku pisała dla grupy rozwojowej Kickstarter, Huddleston mówi, że jej książka "opowiada o odkryciu, bogatej i pięknej afrykańskiej kultury intelektualnej, która pozostaje w dużej mierze nieznane na Zachodzie. Jest to książka o kobietach i mężczyznach, którzy kochają książki - uczeni w każdym wieku, którzy poszukują wiedzy i mądrości poprzez uczenie Chodzi o miasto, które zbudowała swoją tożsamość wokół kultury stypendium. ".

  Alexandra Huddleston jest rodem z Afryki, córka rodziców służby zagranicznej potem stacjonował w Sierra Leone. Choć spędziła czas dorastania w Waszyngtonie, że podróżował po całym świecie, a ona zakochała się w Mali, że tajemnicza domem dla tak wielu eleganckich narodów, które jest tak głęboko ukryte w południowej części Sahary, naród, który delikatnie dotyka również w południowych obwodach, wilgotne, zielone bujność Afryki.

  Alexandra został wprowadzony do Mali przez matkę Vicki Huddleston, który miał dwie wycieczki po służbie w Ambasadzie USA w Mali, najpierw jako staffer w sekcji politycznej i gospodarczej na początku swojej kariery, a później jako ambasadora. Vicki Huddleston rozpoczął swoje podróże zagraniczne jako młody ochotnik Korpusu Pokoju w Peru, więc uczucia Aleksandry dla odległych i trudnych miejscach wydaje się głęboko w jej DNA.

  Dom dla 20 osób do wynajęcia