• Sesja narzeczenska

  materace Gdańsk

  Powody prawne stałych mieszkańców może się Deportowani

  Prawne stałych mieszkańców (odpowiedzi LPR lub posiadacze zielonej karty) mają wyjątkowy status w Stanach Zjednoczonych. Mają prawo do legalnego pobytu i pracy w USA, ale są one nadal mogą być deportowani, ponieważ nie są obywatelami USA. Istnieje wiele sposobów, zielony posiadacz karty może stracić swój status LPR i ten artykuł omówi trzy najczęstsze sposoby: przestępstwa z udziałem turpizmu moralną, status rezydenta warunkowego i opuszczenia.

  Powód 1: Zbrodnie Zaangażowanie turpitude Moral

  Zdecydowanie jeden z najbardziej niepewnych sytuacjach imigracji występuje wówczas, gdy posiadacz zielonej karty popełnia przestępstwo. Odpowiedzi LPR nie są deportowani za wszystkie przestępstwa, ale tylko przestępstwa polegające turpizmu moralny (CIMT). CIMTs może być mylące, ponieważ wiąże się zbrodnie państwowe, ale to jest rząd federalny, który gości statutu Państwowego w określaniu, co jest CIMT. Innymi słowy, człowiek popełnia zbrodnię stanu, ale rząd federalny interpretuje prawo państwa w tworzeniu własnego federalnego decyzji.

  W wyniku tego, co może być CIMT w jednym państwie nie może być CIMT w innym państwie, nawet jeśli nazwy są podobne przestępstwa. Przy ustalaniu, co jest CIMT sądy generalnie wyglądają, czy statut państwa zawierały elementy oszustwa, nieuczciwości, zamiarem zaszkodzić i inne zachowania z "gotowością do czynienia zła." Popełnienie CIMT może spowodować aresztowanie i deportację. Ważne jest, aby porozmawiać z prawnikiem imigracyjnym o CIMT, ponieważ karnych adwokaci nie mogą wziąć swój status imigracyjny pod uwagę podczas dokonywania transakcji z prokuratury.

  Powód 2: Warunkowe Resident status

  Innym powodem może być LPR deportowany jest jakby jego LPR była warunkowa; w większości przypadków wiąże się to wizy narzeczoną.
  szkolenie skiturowe