• Matka natura najpiekniejsza scenografia zdjeci slubnych

  Najszybszy sposób, aby umieścić układanki razem - Porady dla Umieszczenie układanki

  Czy zawsze chciał umieścić zagadki razem, ale denerwować kiedy zacząć? Mój narzeczony i ja oddanie zagadek razem w ciągu ostatnich 2 lat. Dlatego mam zamiar wykorzystać ten artykuł, aby dać Ci kilka sztuczek objęcia zagadki razem szybciej i bardziej efektywnie.

  oDon't się niecierpliwić. Grab kawę lub przekąskę do jedzenia podczas pracy na puzzle. Są szanse, będziesz o wiele szybciej, jeśli jesteś zrelaksowany zauważyć kawałki.

  oFind dobrej dużej powierzchni do budowy układanki. Zawsze budować puzzle na pokładzie plakatu więc mogę oprawić je po skończę. W ten sposób można również przenieść zagadkę, jeśli chcę zgłosić się do innego pokoju. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, gdziekolwiek jesteś rozprzestrzeniać wszystkich jesteś na kawałki. To doprowadza mnie do następnego punktu ...

  oTurn nad wszystkimi kawałkami, więc można zobaczyć przód. To nie będzie Pan jakieś dobre nawet próbuj, jeśli nie można zobaczyć każdy pojedynczy element.

  oStart z granicą. Budowanie pierwsza krawędź.

  sztuk oSeparate puzzle off w podobnych kolorach. Znalazłem ten trick, aby pomóc mój czas puzzle dramatycznie. Jeśli oddzielnych elementów w odpowiednie stosy kolorowych to są szanse, te kolory będą wszystkie pasują do siebie. Jeśli przechowujesz swoje puzzle gdzieś umieścić stosy kolorowych w oddzielnych workach Ziploc. W ten sposób będzie to zaoszczędzić czas, kiedy zaczynają działać na niego ponownie.

  oKeep swoje zdjęcie w pobliżu. Odwoływać się do niej w sposób ciągły.

  oFinally, kiedy czujesz, że nie można znaleźć innego jednoelementowy wstać i iść zrobić coś innego. Tak jak mówiłem od pierwszego wierzchołka, to prawdopodobnie nie znajdzie elementy, gdy jesteś zeza i zmęczony patrząc na małe kawałki puzzli.

  Umieszczenie zagadki razem jest przyjemne. Zachęcam do wykadrowaniu zagadki kiedy skończysz. Rozpocząć pracę nad kolekcją oprawionych zagadek, które można wyświetlać do znajomych i rodziny.

  Dusty Thornton jest studentką, która uwielbia pisać. Chce dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi.