• Kilka prostych zasad fotografowania ludzi

  https://mieddent.pl/o-nas/

  Artysty Francisa Bacona Lifetime Skumulowana Mess transportowany nienaruszonym do Irish Museum

  Studio Francisa Bacona

  Przez Margarita Cappock

  Merrell Publishers Limited, 2005, 240 stron, twarda, $ 59.95

  Francis Bacon (1909-1992) urodził się w Irlandii brytyjskich rodziców, a dziś jest uznawany za jeden z najbardziej znaczących artystów powojennych, jego niepokojących portretów ropy nabytych przez największych kolekcjach muzealnych na całym świecie. Bacon pamiętany jest przede wszystkim dla jego symbolicznej, makabryczny portretu papieża Innocentego X. wydawcy London / New York Merrell przyniosły ostateczne, retrospektywne objętość coffee-table na Bacona za pomocą urządzenia swojego unikalnego (czytaj niewyobrażalnie bałagan) studio jako trampolinę do jego kariery i dzieło życia.

  Sześć lat po jego śmierci w 1992 roku zawartość jego raczej ciasno londyńskim studiu zostały przekazane do Rady Miejskiej w Dublinie w Irlandii, z założeniem, że będzie odtworzono tam z całą jego zawartością nienaruszonych do publicznego wglądu. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, bo w studiu, w domu Bacona i pracy od 1961 roku, zawierał 7500 pozycji - skarbnicy cennych artefaktów do historyka sztuki. Istnieją dwie absorbujące historie tutaj: wyzwanie katalogowania, transportu i ponownego montażu zawartość studio (przednie drzwi, ścian farba inkrustowane i wszystkie) w poprzek Morza Irlandzkiego w Dublinie, a następnie znaczenie każdego elementu niepokrytej gdyż związane historycznie do twórczości Bacona.

  "Utrzymanie studio dokładnie tak, jak stała była kluczowa do doświadczenia," Dr Cappock pisze. Więc zespół fotografów, archeologów, konserwatorów i kuratorów poszedł do pracy, uruchomienie krytym wykopaliskach archeologicznych, aby stworzyć szczegółowy schemat dokładnie, gdzie każda pozycja leżała / stała / wisiał tak, że odtworzona przestrzeń byłaby właśnie dokładne.
  https://goliard.pl/