• Kiedy robic zdjecia slubne

    Ty, małżonek obywatela USA muszą złożyć wniosek wizowy albo biurze USCIS, który ma jurysdykcję nad swoim zamieszkania lub bezpośrednio do amerykańskiej ambasadzie lub konsulacie w kraju, w którym znajduje się cudzoziemiec małżonka. Tak szybko, jak petycja wizowa zostanie zatwierdzona, Twój małżonek cudzoziemiec otrzyma pakiet z National Visa Center (NVC). Pakiet ten będzie miał szczegółowe informacje na temat dokumentów, które należy przedstawić w wywiadzie wizę imigracyjną za granicą (paszport, odstępy policyjne, medyczne wyniki badań, itp). Będzie ona również zawierać pewne dokumenty proszących dane biograficzne, które muszą być wypełnione, podpisane i przekazane do USA ambasadzie lub konsulacie za granicą. Generalnie Twój małżonek cudzoziemiec zostanie przesłuchany i wydał wizę imigracyjną w ciągu trzech do sześciu miesięcy. Departament Stanu pobiera opłatę do wydawania wizę imigracyjną.

    Warunkowe Miasto:

    XBRL

    Karta rezydenta warunkowego, które zostało wydane, jest ważny przez dwa lata. Zarówno ty i twój małżonek mają obowiązek złożyć wspólny wniosek (formularz I-751), aby usunąć warunek dwuletniego. Pamiętaj, aby zgłosić ją w terminie 90 dni przed upływem dwuletniego okresu. Jeśli małżeństwo zostało zakończone z powodu rozwodu, śmierci małżonka obywatela lub przemocy małżeńskiej, cudzoziemiec współmałżonek może kwalifikować się do i może ubiegać się o zwolnienie z wymogu wspólnego petycji w dowolnym czasie przed upływem okresu dwóch lat. Po USCIS zatwierdza waszą prośbę, będą one wydać kartę stałego rezydenta o ważności dziesięć lat.

    US Obywatelstwo nie jest legalne miejsce rada, ale jest to miejsce dla wszystkich kwestii związanych z imigracją. Gdzie można wypełnić formularze po obu wizę imigracyjną (Zielona Karta odnowa, amerykańskiego obywatelstwa, paszport wiele innych) online.Będziemy mieć pewność, że forma jest 100% darmowy błędów, przed wysłaniem do USCIS (poprzednio INS).