• Jaki czas przed slubem zamowic fotografa

  frezowanie CNC Jelenia Góra
  Nasi klienci są zawsze przygotowani na ich rozmowę.

  Przykład pierwszy: Pani wywiad ma 22 lat i pracuje jako kelnerka żywności w Tajlandii w okresie poprzedzającym jej rozmowie dwóch lat. Zestaw ten oficer umysł doradcą jest prosty i prosty: on uważa wszystkich panien mieszkających i pracujących w Pattaya wyprzedaży seksu. W jego umyśle nie ma panie pracujące na supermarkety, biura nieruchomości, sklepy, itp Niektóre z pytań były: 1. Jaka jest nazwa miejsca, w którym się pracuje w Pattaya. Pracowała w restauracji, ale podczas mojej rozmowy z nią w ramach przygotowań do jej wywiad nie mogła pamiętam nazwy restauracji. Choć może się to wydawać dziwne dla niektórych ludzi, moje doświadczenie nauczyło mnie, że tajskie dziewczyny czasami nie wiem, czy zapamiętać podstawowe rzeczy jak dokładny adres miejsca zamieszkania albo nazwę pracodawcy. Jeśli przyjąć, że zrobiła pamiętam nazwy restauracji, a nie prosić, aby porozmawiać z nią o tym, że jest szansa byłaby odmowa wizy. 2. Ile osób pracuje w tej restauracji? 3. Jaka jest twoja praca? 4. W jakich godzinach pracujesz? 5. Czy służyć zarówno jedzenie i alkohol? 6. Jakie są niektóre rzeczy w menu? 7. Jaki jest Twój ulubiony rzeczą w menu? 8. Gdzie jest restauracja znajduje? 9. Kiedy zacząłeś tam pracować?

  Wentylatory osiowe

  Funkcjonariusz próbował ustalić, że rzeczywiście pracy jako kelnerka jedzenie w tym szczególności restauracji. Jak wskazano powyżej, ten oficer jest przekonany, że wszystkie dziewczęta mieszka i pracuje w Pattaya są prostytutki. Dodatkowe pytania były natury ogólnej.

  Przykład drugi: Pani wywiad miał 25 lat, mieszka w Bangkoku, pochodzący z Udonthani, który jest aplikacja stwierdziła, że ??pracuje w salonie piękności na Sukhumvit Soi 18, w Bangkoku. Pytania: 1. Co to jest nazwa miejsca pracy. 2. Jaka jest twoja praca? 3. Ile osób pracuje w swoim salonie? 4.
  https://fiku-miku.com.pl/urodziny-dla-dziecka/