• Jak zrobic piekne zdjecia slubne zima

  okna Gdynia

  Nowy Orlean w obrazach

  Wszyscy stają się bardziej zaznajomieni z New Orleans, Louisiana w ciągu ostatnich kilku lat, niektórzy z nas odwiedził miasto przed 2005. Być może poszedł odwiedzić podczas Marti Gras lub odwiedził podczas konwencji. Ale czy naprawdę zadowoleni z jego obrazy, dźwięki i historię? Czy kiedykolwiek poznałem miasta Nowy Orlean na podstawie osobistego?

  Czy odwiedził swoje muzea, były częścią jej kultury, masz spojrzał przez jednego z tych książek z obrazkami w ostatnim czasie? Jeśli nie, to dobrze, Ja na pewno chcesz włączyć się do jednej z najlepszych książek, które każdy turysta może kiedykolwiek nadzieję właścicielem;

  "New Orleans; fotograficznego Journey" przez Suzi Forbes; Crescent Books, New York 1991.

  Mieszkania Łódź

  Jest to zdecydowanie neatest fotograficznego obrazu książki z Nowego Orleanu, jakie kiedykolwiek widziałem, a został on wyprodukowany na długo przed 2005 Atlantic Tropical sezon huraganów, które produkowały huraganu Katrina, który spowodował wałów nad jeziorem Ponchatrain się niepowodzeniem i zalać miasto w ruinę , Pierwsze 10-stronicowy książki opowiada całą historię, jak Nowy Orlean stał się w pierwszej kolejności. Cała historia o tym, jak Francuzi zbudowali miasto i jak French Quarter stał legendą.

  Wpływ Hiszpanii była dość ciekawa, a właściwie cała historia i hiszpański, francuski i Stanów Zjednoczonych wpływy sprawiły fascynującą mieszankę kultury, architektury i zabytków. Nie uwierzysz zdjęcia w tej książce. Być może, to dlaczego ta książka jest jednym z obrazkami książek z serii o nazwie; "Fotograficznego Journey" i to na pewno jest jednym z najlepszych, too.

  "Lance Winslow" - Lance Winslow Bio. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/.