• Jak zostac fotografem

  Wentylacja hybrydowa

  Ambasada USA Immigrant Visa Wywiad dla Fiancee Visa, Małżeństwo wizowego z pochodnych Dzieci

  Chociaż istnieje wiele części wniosku VISA narzeczoną lub małżeństwa, tematem tego artykułu znajduje się na rozmowę w ambasadzie USA, ponieważ jest to najważniejszy aspekt tego procesu.

  Nasza firma działa w Tajlandii, więc jestem tylko kwalifikacje, aby mówić o wywiadzie wizę imigracyjną w ambasadzie USA w Bangkoku. Mimo podobieństwa mogą istnieć między ambasadami, nie powinien ani ty, ani ja tego zakładać.

  Najpierw zacznę mówiąc, że wywiad wizowych i wymagania dokumentu można zmieniać z miesiąca na miesiąc i rok do roku, a dokładniej od urzędnika do urzędnika doradcy doradcy.

  Oficer doradcą jest najważniejszym czynnikiem wpływającym i na rozmowę z konsulem. Funkcjonariusz jest jego / jej własnym szefem i posiada własnego uznania do zatwierdzenia lub odrzucenia wniosku. Mając to na uwadze, zacznę dając Ci poczuć funkcjonariuszy ostatnio opublikowanych na amerykańskiej ambasady w Bangkoku, wracając zaledwie trzy lata.

  Funkcjonariusze Counselor zazwyczaj obracają się mniej więcej raz na rok, ale to jest bardzo zróżnicowana. W sekcji wizowej imigrantów jest tylko jeden oficer przydzielony w czasie, aby obsłużyć wszystkie wywiady. Do 25 wywiadów dziennie. W ciągu ostatniego półtora roku nie było trzech funkcjonariuszy. Dwa pracował około 7 miesięcy każdy, a trzeci objął stanowisko w dniu 15 czerwca tego roku. Przed poprzednich trzech funkcjonariuszy jeden urzędnik pozostawał w pozycji na okres 1 a lat. Fakt, że ten oficer pozostawał dłużej niż zwykle było korzystne dla wszystkich. Znał swoją pracę od podszewki, do góry nogami, do tyłu i na boki. Był profesjonalny, uprzejmy, przyjazny i pomocny. Zrozumiał jedna ważna i podstawowa rzecz, że większość innych oficerów nie rozumiem (ale staje się coraz bardziej oczywiste, że obecny funkcjonariusz doradcy rozumie to jak dobrze), a mianowicie: że 99,9% tajskich pań pojawiają się na K- 1, K-3, lub CR-1 wywiad wizy nie używać amerykańskich mężczyzn w celu obejścia prawa imigracyjnego w USA w celu uzyskania dostępu do Ameryki.

  renta alimentacyjna