• Jak samemu nauczyc sie robi dobre zdjecia

  Book Review - razem było - Bobby Kennedy w latach sześćdziesiątych

  Dwieście tysięcy amerykańskich żołnierzy w wojnie z udarami wojsk, które wznoszą się do pół miliona. Strzelanina na uniwersytecie w Teksasie, który pozostawił 14 zabitych i trzydzieści jeden rannych. Zamach na Martina Luthera Kinga Jr., Ofensywy Tet w Wietnamie, wzrost Eugene McCarthy. Krajem o rozwścieczony duchem młody, że nie dało się odczuć tylko w Ameryce, ale przez większość świata.

  Czy to brzmi jak znajomy historii? To było czterdzieści lat temu i nadal polityka wojny i polityki paranoi przyczepność narodu.

  Jedna świeci światłem, które dał naród nadziei zgasł przed swoim czasem i Życie Magazine Fotograf Bill Eppridge był w stanie uchwycić entuzjazm i możliwości, że Robert Kennedy przyniósł do kraju, w "A Time to"

  Książka zaczyna się od wielkiej wprowadzeniem pisarz i dziennikarz Pete Hamill. Pete był przyjacielem Roberta Kennedy'ego i przekonał go, aby uruchomić na prezydenta. Dzieli się z czytelnikiem wczesne początki kampanii oraz szczegóły w nocy z radości na zdobycie podstawowej Kalifornii i zapamiętuje śpiew "Chcemy Bobby chcemy Bobby", jak Sirhan Sirhan wyszedł na światło i stworzył kolejny mroczny rozdział w tym Historia narodów.

  hologramy na legitymację

  Bill Eppridge dzieli swoją historię, gdzie wziął fotografię Bobby jak palił cygaro na jednym Air Force, podczas trasy koncertowej kampanii Northeast prezydenta Lyndona B. Johnsona. To był pierwszy raz, fotografem Życie było w stanie udokumentować całą podróż prezydenta Stanów Zjednoczonych. Potem opowiada wiele obrazów, wiele ze szczegółowymi podpisami. Byłem też zaskoczony, aby zobaczyć jeden z mojego rodzinnego miasta Everett w stanie Waszyngton, z fotografem od tego czasu Everett Daily Herald, gdy rejestruje obraz Roberta.

  Książka jest prawie dwieście stron i jest wypełniona wielu obrazów, które nigdy nie zostały opublikowane.
  tokoferol