• Jak przygotowac sie do sesji slubnej

  zapraski metalowe do tworzyw

  Prace Alexandra Huddleston za "333 Saints: a Life stypendium w Timbuktu" należy podchodzić przez czytelników amerykańskich i europejskich z poczuciem pilności, gdyż istnieje realne ryzyko wyginięcia kulturowego tu trwałą utratę dóbr, które pomagają poinformowanie nas o kim jesteśmy. Istnieje skarby naukowe i tu, pochodzący z tego okresu, kiedy nauka islamska przyćmione wsteczną europejskiego stypendium średniowieczu.

  Wiele osób w tym kraju byli przerażeni, gdy talibowie zniszczyli Buddów Bamiyan w centralnym Afganistanie kilkanaście lat temu, stosując dokładnie taką samą "logikę" (to są bałwochwalczy) obecnie skierowaną przeciwko sufickich świętych w Timbuktu i bibliotek islamskich.

  Ale to, co dzieje się w Timbuktu jest zapewne o wiele gorzej, bo rękopisy kodować myśl znacznie bardziej ludzkiego, historię, emocje i wiedzę niż kamienne posągi są w stanie zrobić. Gdzie jest poczucie oburzenia, że ??jest teraz potrzebne?

  Każdy, kto kocha Afryka pielęgnować tę książkę. I skupiając uwagę na dramatyczną kłopotów w Timbuktu, może można znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na zachowanie tego dziedzictwa ludzkiego dla tych, którzy przychodzą później, którzy mogą traktować te skarby mądrzej.

  konserwacja platform

  Czytaj więcej o: Alexandra Huddleston i jej "333 świętych w życiu stypendium w Timbuktu" pod adresem:

  http://www.alexandrahuddleston.com

  Kup książkę na stronie:

  http://kyoudaipress.wordpress.com

  Frank Kryza jest pisarzem z siedzibą w Dallas. Można się z nim skontaktować pod adresem:

  FTKryza@yahoo.com

  https://kociewie24.pl/