• Ile kosztuje fotograf weselny

  biuro księgowe gdynia

  Zachowanie historii rodzinnej - dlaczego jest ważna

  Czy kiedykolwiek miałeś do czyszczenia czyjegoś domu po ich śmierci? To może być dość chore i bardzo przytłaczające. W pewnym sensie jest to fascynująca wewnątrz peek do czyjegoś życia osobistego. Albo, może czuć się bardziej jak poszukiwanie skarbów. Jedynym problemem jest to, będzie można rozpoznać skarb kiedy go znaleźć? Nie mówię o pieniądzach nadziewane pod materac, ale wszystkie małe rzeczy, że gdyby umieścić razem prawidłowo, będzie opowiadać o życiu tej osoby. I, jeśli zmarły był członkiem rodziny, który z kolei będzie dodać do swojej wiedzy o historii rodziny.

  Po śmierci ojca, moja matka zdecydowała się przenieść do mieszkania, co oznaczało czyszczenie dom. Znaleźliśmy wiele przedmiotów, które my, dzieci nigdy nie widział, w tym Chiny Moja prababka i porcelany babci. Moja matka była w stanie powiedzieć nam, które były które. Znaleźliśmy też śliczny kołdrę, ręcznie haftowane, który okazał się być nasz dziadek Dziecko koc, wykonany przez matkę. Nasz dziadek zmarł przed matki 2. urodziny, ale widocznie kołdra została przekazana do niej, wraz z historią tego. Gdyby nie było wokół, aby powiedzieć nam, że prawdopodobnie nigdy nie wiadomo, do kogo należy, albo kto go popełnił.

  telewizja Reda

  Pewnego dnia dał niektóre z moich siostrzenic stertę rzeczy uporządkować. Kiedy wrócili, poinformował, że było tylko kilka rzeczy, o których warto. I przejrzał ich "odrzuconych" stos, i natknąłem się na ramce zdjęcie naszych kuzynów. Ponieważ rzadko widziałem tych kuzynów, moje siostrzenice nie zdawał sobie sprawy, kim byli i zorientowali, że to generic zdjęcie, które producent umieszcza się w ramie. Kawałek historii prawie stracił. A książka receptury o nazwie "Esther Czarnego" w nim nic nie znaczy dla nich. To nie było zaskakujące, ponieważ zmarła przed moim urodzeniem, a oni nie wyrosła ze słuchem historie o niej.
  instalacje gazowe lpg Konin