• Fotograf amator - jaki sprzet wybrac

  frezowanie CNC

  Australia Migration- Jak uzyskać wizy rodzinne

  wizy rodzinne podlegają co Departament australijski Imigracji i Obywatelstwa (DIAC) oficjalnie nazywa Rodzina Stream. Wizy, które mieszczą się w tej kategorii dążą do ponownego zjednoczenia osób, które mają bliskie członkom rodziny, które są obywatelami Australii lub stałymi mieszkańcami Australii lub kwalifikujące obywatele Nowej Zelandii.

  Istnieje wiele Australijska Opcje wizowe dla partnerów, rodziców, narzeczonego, dzieci i innych bliskich członków rodziny obywateli australijskich, australijskich stałymi mieszkańcami lub kwalifikujące obywatele Nowej Zelandii.

  Ważne jest, aby wspomnieć, że niektóre opcje wizowe w ramach rodziny Stream może być zamknięta, a w kolejce wynikające z wydłużonych okresów oczekiwania w niektórych przypadkach. Konieczne jest, aby uzyskać fachową poradę, jeśli myślisz o migracji do Australii w tej kategorii. agentów imigracyjnych będzie szczególnie pomocne dla Ciebie w tej sprawie. Doświadczeni agenci migracji będzie w stanie stwierdzić, czy istnieje lepsza opcja wizy, aby realizować.

  Opcje Visa pod Family Stream

  tanie parapety zewnętrzne

  Partner Kategoria

  Kategoria ta odnosi się do:

  • Małżeństwa

  • narzeczonych

  • De facto partnerami lub jakie mogą być określane w niektórych krajach jako małżonków common law, w tym związków osób tej samej płci.

  Kategoria nadrzędna

  Kategoria ta odnosi się do ciebie, jeśli masz dziecko, które jest w Australii i że dziecko jest obywatelem australijskim lub australijski stałe miejsce zamieszkania lub uprawnionym obywatelem Nowej Zelandii. Brzmi to dosyć proste, ale nie są w rzeczywistości wiele Australijska Opcje wizowe w tej kategorii oraz migracja Prawnicy może skierować cię do najbardziej odpowiedniego wyboru, aby zwiększyć swoje szanse na udaną aplikację.

  Istnieją co najmniej 9 Opcje Parent Visa dostępne.
  konsultantka w avon