• Duze wesele - jeden, czy dwoch fotografow

  http://healthandfitness.pl/trener-osobisty/

  Chodzi o to, że o ile starsze pokolenie mówi młodszych członków rodziny, którzy byli ich przodkowie, i jakie przedmioty należące do nich swoją historię, a historia rodziny, mogą zostać utracone na zawsze. Dlaczego jest to tak ważne? Każdy jest dość ciekawy, skąd one pochodzą. Czy bocian naprawdę przynieść mi? Jak mam się dostać do brzuszka mamusi? Jak udało mi się wydostać? (To jeden z reguły nie zostanie odebrane, dopóki klasie liceum zdrowia!) Gdy podrosną mogą się zastanawiać, co kraj ich przodkowie pochodzą. Są one włosko-amerykańska z obu stron rodziny, czy tylko jeden? Gdzie jest druga strona z? Ich ciekawość może słabnąć w miarę upływu czasu, aż do dnia ich własne dziecko przychodzi do domu ze szkoły z cesją wykonywać swoją historię rodziny i przynieść coś, co zostało przeniesione w rodzinie. Teraz co zrobić ?! Gdyby tylko słuchali bardziej nudnych opowieści ciotki Mary o swojej młodości, a cała rodzina mogła mówić. Gdyby tylko poprosił babcię, dlaczego ona ciągle, że czarne pokryte miski blisko miejsca, gdzie zawsze siedziała w salonie. Nie byłoby miło wiedzieć, że jej narzeczonegoée kupił go dla niej w Japonii, kiedy na krótko stacjonował tam pod koniec II wojny światowej?

  turystyka wysokogórska

  Wiele osób uważa, że ??historia jest nudna; starając się zapamiętać wszystkie te terminy i znanych (lub niesławny) ludzi. Ale ja zawsze wierzyłem, że te terminy i bitwy i wydarzenia historyczne są tylko hak do powieszenia prawdziwą historię dalej. Więc jakie to ma teraz znaczenie, które bitwa była punktem zwrotnym wojny o niepodległość? Byłoby bardziej interesujące, gdyby okazało się, że jeden z twoich przodków walczył po stronie zwycięzców tej walce? Czy wtedy być bardziej zainteresowani w tej walce, i dowiedzieć się więcej o życiu tych lutów? I, co ważniejsze, dlaczego twój przodek był po tej stronie konfliktu: co nim kierowało, lub zainspirowało go do chwycenia za broń?

  Historia jest historią ludzkości, a wszyscy ludzie, którzy żyli i umarli. Ich historie iść w kierunku podejmowania większego obrazu. Pamiętasz, gdzie byłeś i co robiłeś w dniu 11 września 2001 roku? Pamiętasz, co czułeś? Teraz wyobraź sobie, jak twoi rodzice lub dziadkowie czuł, gdy dowiedział się o ataku na Pearl Harbor podkradają przez Japończyków. Czy uważasz, że były tak zaskoczony jak ty, albo jako zły, smutny, lub mylić? Czasy i zmiany sytuacji, ale ludzie wciąż są ludzie, z tymi samymi uczuciami.

  Teraz jest czas, aby rozpocząć nagrywanie historię swojej rodziny, zaczynając od siebie i swoich przodków. Upewnij się, że twoi potomkowie pamiętają część swojej rodziny w ogólnej historii dziejów. Nazwy i terminy są w porządku, ale starają się doprowadzić je bardziej żywa poprzez znalezienie i utrzymanie ich dobytek.

  http://wal-tom.pl/pozostale-uslugi,6,pl