• Czym sie kierowac wybierajac fotografa slubnego

    Zielona Karta Przez małżeństwo obywatela USA w Nowym Jorku

    Ubieganie się o zieloną kartę poprzez małżeństwo z obywatelem USA jest jednym z najszybszych sposobów znacznego pakietu cudzoziemiec może uzyskać zieloną kartę Stanów Zjednoczonych Ameryki (stałego pobytu). W przeciwieństwie do wielu innych świadczeń imigracyjnych, można ubiegać się o zieloną kartę poprzez małżeństwo z obywatelem USA (aka ustawić status rezydenta w USA stały), nawet jeśli nie przekroczyła wizy.

    Zielona karta przez proces pociąga za sobą liczne formy małżeństwa, kwestie prawne, opiłki, paragony, korespondencję rządu, a na końcu wywiadu. Zielona proces aplikacji małżeństwo karta może trwać od około 3,5 miesięcy do ponad roku i często ma wiele wspólnego z którym para mieszka i które lokalne biuro rozstrzygnięcia sprawy. W Nowym Jorku, widzieliśmy niedawno trend przetwarzania odpowiednio przygotowane i złożone przypadki, w odpowiednim czasie. W rzeczywistości, nasz ostatnie doświadczenia wykazały przypadki są zaplanowane na wywiady w zaledwie około 3,5 miesięcy od dnia, w którym wniosek został otrzymane przez USCIS.

    Aby dać lepsze wyobrażenie o tym, jak szybko niektóre przypadki zostały przetworzone w Nowym Jorku, musimy dostarczyć konkretne przykłady przypadków, że nasza firma niedawno obsługiwanych klientów mieszkających w Nowym Jorku. Proszę pamiętać, że obie sprawy zostały przygotowane i złożone przez adwokata imigracyjnego doświadczonego w sprawach rodzinnych na podstawie prawa imigracyjnego.

    Wnioski złożone w tych sprawach były następujące: Immigrant Petycja, uregulowanie statusu, Praca autoryzacja i Advance Parole. Obie pary były zamieszkały w Nowym Jorku i New York City biura USCIS nadzorował rozstrzygnięcia obu aplikacji. Nominacje danych biometrycznych w obu przypadkach przeprowadzono przy 201 Varick Street i wywiady obu przypadkach przeprowadzono przy 26 Federal Plaza.