• Czy warto zrobic sesje przedslubna


    Zielona karta jest bardzo poszukiwane korzyści imigracyjnego USA i coś, co powinno być realizowane z wielką starannością.

    Douglas M. Lightman, Esq. jest głównym założycielem i Pełnomocnik Lightman kancelarii LLC, kancelarii butikowy znajduje się w Nowym Jorku z naciskiem na prawa imigracyjnego USA. Firma koncentruje się na imigracji, zarówno rodzinnych i biznesowych imigracji. Niektóre z bardziej popularnych usług świadczonych przez firmę na ofertę końcową imigracji rodzinnym z zieloną kartę poprzez zastosowania małżeństwie, wizy K-1, K-narzeczony 3 wiz imigracyjnych w stosunku małżeństwa, petycje i innych sprawach związanych z rodziną. Na koniec działalności, firma świadczy pufyusługi w związku z zatrudnieniem aplikacji opartych zielonej karty, wiz prac, takich jak wizy H1B, L-1 wizy intracompany nabywców, O-1 wizy dla artystów i animatorów, wizy TN dla Kanadyjczyków i Meksykanie, a wizy dla inwestorów i przedsiębiorców. Firma zajmuje się również różne sprawy związane z obywatelstwem i naturalizacji.

    Proszę skontaktować się z nami pod następującym aby uzyskać więcej informacji na temat procesu: Proces Małżeństwo Zielonej Karty.

    aparat tlenowy